ДИСЦИПЛИНЫ

Раздел работ:

Демографія та управління трудовими ресурсами


Тема: Демографічний портрет України
Тип: Контрольная работа с практической частью
Дата добавления: 2015-04-20 09:49:49
Автор:
Обьем: 16
Цена: 50 грн.

Содержание:

ЗМІСТ

Вступ

1.Теоретичні аспекти демографії

2. Аналіз сучасної демографічної ситуації в Українї

3.Способи покращення демографічної ситуації в країн

Висновки

Список використаних джерелВыводы:

ВИСНОВКИ

 

         Демографічний чинник поряд з іншими соціально-економіч­ними факторами впливає на рівень трудової активності населення. Соціально-демографічна ситуація в державі формується залежно від розвитку процесів відтворення населення та міграційних процесів. Аналіз сучасної демографічної ситуації, а також її динаміки протягом останніх років свідчить про наявність в Україні поряд із соціально-економічними проблемами глибокої демографічної кризи.

         Стан сучасної демографічної ситуації в Україні можна кваліфікувати як кризовий не лише тому, що депопуляція поєднується зі значним погіршенням здоров’я населення та інших його якісних характеристик, а й тому, що за певних умов криза може перетворитися на демографічну катастрофу.

         Найбільшими демографічними проблемами в Україні нині є низький рівень народжуваності, значні темпи смертності,  швидке старіння населення і слабкокеровані міграційні процеси, що порушують демографічний баланс в нашій державі.    

         В умовах значного зниження народжуваності, зростання смертності та погіршення здоров'я необхідно докласти максимальних зусиль для збереження населення України.

         Подолання негативних демографічних тенденцій – складний і тривалий процес. Його мета полягає у поліпшенні якості життя населення, збереженні та відтворенні його життєвого й трудового потенціалу. Важливим аспектом є пристосування демографічної політики до формуючого ринкового  механізму.  Необхідно здійснити соціологічний моніторинг регіональних демографічних проблем, враховуючи необхідність постійного розширення поля дослідження – фактора глобалізації соціально-економічних процесів, етноконфесіональних особливостей, взаємозв’язку регіональних і національних демографічних проблем.

 Вернулся в раздел работ Скачать работуУвага! З технічних причин завантаження робіт в автоматичному режимі тимчасово відключено. Ви можете оплатити доступ до робіт, перерахувавши гроші на карту Приватбанку. Для уточнення реквізитів звертайтеся до адміністратора

 

 

 

+380501022921 (Telegram/Viber/WhatsApp) або happy7student@gmail.com

Логин:
Пароль:
  Напомнить пароль ?
 

Если вы не зарегистрированы, пожалуйста, зарегистрируйтесь