ДИСЦИПЛИНЫ

Раздел работ:

Компьютерные дисциплины


Тема: База даних "Автомобілі"
Тип: Контрольная работа с практической частью
Дата добавления: 2016-02-13 20:22:45
Автор:
Обьем: 10
Цена: 40 грн.

Содержание:

Діяльністю деякої фірми-дилера є продаж автомобілів з використанням замовлень. Клієнти (фірми) мають можливість одночасно замовити декілька автомобілів та сплатити замовлення протягом деякого періоду.

У середовищі СУБД MS Access створити програмне забезпечення, за допомогою якого виконується:

I.    Введення даних у таблиці БД СУБД MS Access.

Для вводу, модифікації та перегляду даних БД створити такі форми:

§  Форму Фірми  для вводу та модифікації даних таблиці  Довідник фірм.

§  Форму Автомобілі  для вводу та модифікації даних таблиці Види автомобілів.

Ієрархічну форму Замовлення та їх вміст для одночасного вводу та перегляду даних у таблиці Замовлення автомобілів та Вміст замовлень. На головній формі розмістити елементи управління, пов’язані з полями таблиці Замовлення автомобілів, та поле Телефон для модифікації даних відповідного поля таблиці Довідник фірм. Для вводу даних у поле Код фірми на формі використати поле зі списком. Список будується за таблицею Довідник фірм. 

I.    Пошук даних.

1.      Побудувати динамічні набори записів, що містять

1.1.         Інформацію про автомобілі, оптова ціна яких не перевищує 13000 у.о. Динамічний набір записів повинен містити поля таблиці Види автомобілів. Дані впорядкувати по зростанню оптової ціни автомобілів.

1.2.         Замовлення автомобілів фірмами “ЛДС” та “Бостон-Київ” за другий квартал. Динамічний набір записів повинен містити такі поля: Номер замовлення, Назва автомобіля, Назва фірми, Телефон, Кількість, Ціна, Вартість. Значення полів Ціна, Вартість розраховуються за правилами, що наведені для підпорядкованої форми Замовлення та їх вміст. Дані впорядкувати по алфавіту назв фірм.

1.3.         Не сплачені замовлення автомобілів, що замовлені до 01.07.99. Динамічний набір записів повинен містити такі поля: Номер замовлення, Назва фірми, Телефон, Дата, Примітка.

 

2.      Створити групові запити, які визначають для всіх фірм загальну кількість та загальну вартість замовлених автомобілів 

I.    Модифікація даних.

З використанням запитів-дій

1.      Зменшити на 2% роздрібну ціну та на 5% оптову ціну автомобілів, кількість замовлень яких за другий квартал не перевищує 5.

2.      З таблиці Замовлення автомобілів видалити записи, в яких замовлення не сплачено. До видалення даних зберегти в окремій таблиці записи, що підлягають видаленню.

II.Створення вихідних документів.

§  Звіт Аналіз попиту автомобілів у розрізі місяців. Звіт повинен містити такі поля: Номер замовлення, Назва автомобіля, Назва фірми, Телефон, Дата, Примітка, Кількість, Ціна, Вартість. Дані звіту згрупувати по полю Дата (по місяцях). У межах однієї групи - по полю Назва автомобіля.

§  Звіт Аналіз попиту автомобілів. Звіт повинен містити такі поля: Назва автомобіля, Дата, Номер замовлення, Примітка, Кількість, Ціна, Вартість. Дані звіту згрупувати по полю Назва автомобіля.

§  Звіт Аналіз попиту автомобілів у розрізі клієнтів. Звіт повинен містити такі поля: Назва фірми, Телефон, Дата, Номер замовлення, Примітка, Кількість, Ціна, Вартість. Дані звіту згрупувати по полю Назва фірми.

Примітка. Розрахункові поля звітівВартість таЦіна будуються аналогічно полям Вартість таЦіна динамічного набору записів запиту II.1.2. У звітах для кожної групи додати проміжні результати для обчислення загальної кількості та загальної вартості замовлених автомобілів. Звіти також повинні містити підсумок названих показників по всіх записах.Выводы:

Вимоги до інтерфейсу користувача

Для запуску побудованих об’єктів створити форму Головна форма, що містить декілька вкладок (див. розділи  “Приклад індивідуального завдання” та  “Лабораторна робота 5”). Під час перегляду звітів передбачити фільтрацію даних по полях Дата та Примітка. Фільтр для звітів будується на основі значень елементів управління форми Головна форма. Для створення фільтра по полю Дата використати поля форми, а для створення фільтра по полю Примітка – групу перемикачів.Вернулся в раздел работ Скачать работуВнимание! По техническим причинам скачивание работ в автоматическом режиме временно отключено. Вы можете оплатить доступ к работам, перечислив деньги на карту Приватбанка. Для уточнения реквизитов обращайтесь к администратору

 

 +380501022921 (Telegram/Viber/WhatsApp) или happy7student@gmail.com

Логин:
Пароль:
  Напомнить пароль ?
 

Если вы не зарегистрированы, пожалуйста, зарегистрируйтесь