ДИСЦИПЛИНЫ

Раздел работ:

Математика


Тема: ЗВІТ ПРО ПРОВЕДЕННЯ МАРКЕТИНГОВОГО ДОСЛІДЖЕННЯ ТМ «ШАЛАНДА»
Тип: Диплом (Магистерская)
Дата добавления: 2017-06-23 22:53:26
Автор:
Обьем: 72
Цена: 100 грн.

Содержание:

1.     КОРОТКА ІНФОРМАЦІЯ ПРО МАРКЕТИНГОВЕ АГЕНСТВО

«Dreamteam research group»

2.     ЗАЯВА наПРОВЕДЕННЯ МАРКЕТИНГОВОГО ДОСЛІДЖЕННЯ

3.     БРІФ НА ПРОВЕДЕННЯ ДОСЛІДЖЕННЯ

4.     ПРОПОЗИЦІЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ МАРКЕТИНГОВОГО ДОСЛІДЖЕННЯ. МЕТОДОЛОГІЯ ДОСЛІДЖЕННЯ

5.     МЕТОДОЛОГІЯ ДОСЛІДЖЕННЯ

6.     ТЕХНІЧНЕ ЗАВДАННЯ НА ПРОВЕДЕННЯ ДОСЛІДЖЕННЯ

7.     АНКЕТА

8.     СЦЕНАРІЙ ПРОВЕДЕННЯ ФОКУС-ГРУПИ

9.     РЕЗУЛЬТАТИ АНКЕТУВАННЯ

10.    АНАЛІЗ РЕЗУЛЬТАТІВ АНКЕТУВАННЯ

11.   СТЕНОГРАМА ФОКУС-ГРУПИ

12.  АНАЛІЗ ФОКУС-ГРУПИ

13.  ВИСНОВКИ І РекомендаціїВыводы:

За результатами проведеного дослідження нами були виявлені основні чинники, що впливають на вибір споживача при купівлі червоної лососевої ікри, а саме:

·        виробник та країна походження;

·        упаковка;

·        смакові якості;

·        колір та розмір самого продукту.

Хоча червона ікра вважається продуктом перміум-класу, фактор ціни не виявився основним чинником, що впливає на вибір споживачів. Це пояснюється, в першу чергу, тим, що червона ікра в цілому не є продуктом щоденного споживання, а купується, як правило, з приводу свята, тому споживач психологічно готовий до значних витрат. Також важливо зазначити, що занадто низька ціна викликає сумніви у споживача щодо якості товару.

Згідно з поставленою метою дослідження та вищеперерахованими чинниками ми зробили висновок, що створення нового продукту під брендом ТМ «Шаланда», орієнтованого на цільову аудиторію віком від 20 до 30 років є доцільним. Отже, ми розробили наступні рекомендації для стратегії виводу нового продукту ТМ «Шаланда» на ринок.

1.     Упаковка.

1.1.                    За результатами анкетування переважна більшість респондентів (54%) віддала перевагу скляній упаковці, пояснюючи це можливістю оцінити колір, форму та інші фізичні характеристики червоної ікри, а також тим, що в такій упаковці продукт краще зберігається. Отже, упаковку нового продукту ми рекомендуємо зробити зі скла.

1.2.                     Більшість респондентів вважає, що оптимальний об’єм упаковки – 100-150 г, отже, на початку пропонуємо сфокусуватися саме на скляній банці в 150 г. В подальшому можна розробити упаковку більшого об’єму.

1.3.                     Оскільки ціна не є основним чинником, що впливає на вибір наших респондентів, то вважаємо, що упаковка повинна бути виготовлена якісно і виглядати дорого, підкреслюючи статусність продукту.

1.4.                     Основна поверхня банки повинна бути прозорою, етикетка не повинна займати багато місця. Вважаємо, що для кришки та етикетки найкращими кольорами були б темні, однак некласичні як для упаковки червоної ікри, наприклад, темно-червоний, темно-синій або чорний. Такі кольори найчастіше асоціються у споживачів з продуктами преміум-класу.

1.5.                     На нашу думку, важливо підкреслити географічне походження червоної ікри, в яких природних умовах її було виготовлено. Традиційна для виробництва такого продукту область асоціюється у споживачів з натуральністю та високою якістю.

2.     Якість. Під час проведення фокус-групи майже всі учасники схвально відгукувались як про зовнішні характеристики продукту ТМ «Шаланда», так і про його смакові якості. Отже, в цільому якісні показники змінювати не потрібно. Проте до дегустації не всі сприймали червону ікру ТМ «Шаланда» як якісний продукт, тому важливо правильно донести до споживачів цю перевагу.

3.     Комунікація.

3.1.                     Не зважаючи на те, що 70% респондентів зазначили, що на їх вибір червоної ікри не впливає реклама, ми все ж рекомендуємо провести високоякісну рекламну компанію, адже це буде новий продукт і споживача необхідно познайомити з ним. Під час проведення фокус-групи учасниками було запропоновано достатньо оригінальних ідей щодо реклами на ТБ. Більшість респондентів бачать головним меседжом реклами статусність продукту, але з жартівливим елементами. Отже, в рекламі ми пропонуємо відійти від поняття свята в розрізі традиційних сімейних цінностей і акцентувати увагу на тому, що червона ікра є невід’ємним елементом гучних вечірок, які більш притаманні обраній цільовій аудиторії. Також важливо зазначити місце виробництва, наприклад, в яких важких природних умовах виготовляють червону ікру і який шлях вона подолала, щоб потрапити на стіл. Це підкреслює ексклюзивність продукту.

3.2.                     В рекламі важливо зазначити, що це новий продукт від відомого бренда, який себе добре зарекомендував. Рекомендуємо також акцентувати увагу на новій упаковці.

3.3.                    Обрана нами цільова аудиторія – молоді люди, які ведуть активне життя та широко користуються соціальними мережами. Але ми все ж таки не рекомендували б використовувати цей шлях комунікації, адже реклама в соціальних мережах в переважній більшості дратує користувачів і викликає зворотній ефект.

3.4.                     Щоб донести до споживачів якість нового продукту, важливо проводити дегустації в супермаркетах. Саме там за результатами нашого дослідження респонденти найчастіше купують червону ікру. Це також допоможе споживачам швидше ознайомитись з новим продуктом.Вернулся в раздел работ Скачать работуВнимание! По техническим причинам скачивание работ в автоматическом режиме временно отключено. Вы можете оплатить доступ к работам, перечислив деньги на карту Приватбанка. Для уточнения реквизитов обращайтесь к администратору

 

 +380501022921 (Telegram/Viber/WhatsApp) или happy7student@gmail.com

Логин:
Пароль:
  Напомнить пароль ?
 

Если вы не зарегистрированы, пожалуйста, зарегистрируйтесь