ДИСЦИПЛИНЫ

Раздел работ:

Педагогика, образование


Тема: Аналіз сучасної шкільної програми з фізичної культури
Тип: Курсовая (Отчет по практике)
Дата добавления: 2014-06-21 12:58:06
Автор:
Обьем: 36
Цена: 50 грн.

Содержание:

 

ВСТУП

РОЗДІЛ 1. ТЕОРЕТИКО-МЕТОДОЛОГІЧНІ ЗАСАДИ СИСТЕМИ ОСВІТИ ТА ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ ШКОЛЯРІВ В УКРАЇНІ

1.1.       Сучасна система виховання та освіти школярів України

1.2.       Завдання фізичного виховання школярів різного  шкільного віку

РОЗДІЛ 2. ОСНОВНІ ПОЛОЖЕННЯ КОНЦЕПЦІЇ 12-РІЧНОГО НАВЧАННЯ ТА НАПРЯМИ МОДЕРНІЗАЦІЇ СИСТЕМИ ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ ШКОЛЯРІВ

2.1.       Основні Положення Концепції загальної середньої освіти  (12-річна школа)

2.2. Впровадження новітніх  оптимальних та ефективних систем  фізичного виховання

ВИСНОВКИ

СПИСОК ЛІТЕРАТУРИВыводы:

 

Значення фізичної культури в шкільний період життя людини полягає у створенні фундаменту для всебічного фізичного розвитку, зміцнення здоров’я, формування різноманітних рухових умінь і навичок. Все це призводить до виникнення об’єктивних передумов для гармонійного розвитку особистості. Повноцінний розвиток дітей шкільного віку без активних фізкультурних занять практично недосяжно. Виявлено, що дефіцит рухової активності серйозно погіршує здоров’я зростаючого організму людини, послаблює його захисні сили, не забезпечує повноцінний фізичний розвиток.

На нашу думку, управління фізичним вихованням в середній загальноосвітній школі повинно являти собою систему державно-громадської діяльності, яка буде керуватися принципами взаємної відповідаль­ності, взаємодії державних органів управління й громадського самоврядування. До основних напрямків вдосконалення управління фізичним вихованням необхідно віднести: використання сучасних науково обґрунтованих методів і форм управління; упровадження новітніх інформацій­них технологій, які передбачають створення бан­ків даних здоров’я всіх учнів та поступове відстеження динаміки його змін протягом навчання в школі; розробка інструктивно-методичних мате­ріалів, які регламентують діяльність управлінь освіти, керівників закладів освіти і педагогів щодо якісної організації фізичного виховання в загальноосвітніх школах; підготовка програмно-методичного забезпечення фізичного виховання учнів (програми, підручники, по­сібники, наочний та роздатковий дидактичний матеріал, зошити тощо); створення оптимальних перспективних і поточних планів спортивно-масових заходів школярів на терміни 5, 3 і 1 рік; удосконалення змісту звітної документації; удосконалення системи державно-громадського оцінювання рівня постановки фізичного вихо­вання, орієнтованого на світові стандарти.

Різноманітні новітні технології фізичного вдосконалення, що включають різноманітні танцювальні та ритмічні вправи (різновиди аеробіки: степ-, тайбо-, аква-; бейлі-денс, шейпінг тощо) сприятимуть формуванню у дівчат правильної постави, гарної ходи, розвитку ритмічності та координації рухів. Відповідно панкратіон, рукопашний бій сприяють розвитку сили і спритності у хлопців, виховують дисципліну і волю.Вернулся в раздел работ Скачать работуВнимание! По техническим причинам скачивание работ в автоматическом режиме временно отключено. Вы можете оплатить доступ к работам, перечислив деньги на карту Приватбанка. Для уточнения реквизитов обращайтесь к администратору

 

 +380501022921 (Telegram/Viber/WhatsApp) или happy7student@gmail.com

Логин:
Пароль:
  Напомнить пароль ?
 

Если вы не зарегистрированы, пожалуйста, зарегистрируйтесь