ДИСЦИПЛИНЫ

Раздел работ:

ВЭД


Тема: ВПЛИВ РОЗШИРЕННЯ ЄС НА ЕКОНОМІКУ УКРАЇНИ: ПРОГНОЗИ ТА РЕАЛІЇ
Тип: Реферат
Дата добавления: 2013-09-10 13:25:17
Автор:
Обьем: 24
Цена: 30 грн.

Содержание:

ВСТУП

РОЗДІЛ 1. Розширення ЄС та Україна

РОЗДІЛ 2. Наслідки останніх етапів розширення ЄС для України

РОЗДІЛ 3. Прогнози впливу на економіку України подальшого розширення ЄС

ВИСНОВКИ

СПИСОК ВИКОРИСТАНИХ ДЖЕРЕЛВыводы:

Зовнішньоекономічні відносини завжди були вагомим фактором розвитку зовнішніх відносин держави та її економічного стану. Одним із визначних трендів сучасного розвитку світу є істотне зростання впливу Європейського Союзу не тільки в регіональному, але й глобальному масштабі. На сьогодні якість економічного розвитку країн ЄС робить можливим істотне розширення обсягів торгово-економічного співробітництва з ними України, хоча не можна заперечувати наявність і певних проблем.

Не дивлячись на труднощі у розв´язанні питання щодо потенційного членства України в ЄС, економічне співробітництво між двома ринками просувається  швидко.

Європейський Союз зараз є найбільшим інвестором в Україні, а також другим за обсягом торговельним партнером. Перспективи інтергації мереж найбільш привабливі в таких секторах, як енергетика, телекомунікації та транспорт. Для того, щоб покращити доступ до європейських  мереж, Україна повинна гармонізувати технічні характеристики та регуляторне  середовище в секторах інфраструктури з ЄС. Державно-приватні партнерства можуть стати ефективним інструментом залучення інвестицій у ці сектори та покращення їх конкурентоспроможності.

Подальше поглиблення співробітництва та економічної інтеграції між ЄС та Україною принесе значну користь для обох сторін.

Основний висновок, який можна зробити на основі проведеного аналізу: чим більше Україна інтегрується з Євросоюзом, тим більша потенційна користь.

Найбільш привабливим для двох сторін сценарієм було б надання Євросоюзом Україні доступу до свого ринку, але за умови проведення Україною амбіційних реформ. Тоді Україна виграє за рахунок збільшення торгівлі, але найбільша користь буде завдяки покращенню роботи інституцій; Євросоюз же отримає надійного та заможного партнера. Розвиток спільних мереж та здійснення інфраструктурних проектів є іншим перспективним напрямком взаємовигідного співробітницва.

Покращання доступу до ринків країн ЄС та розвиток спільних мереж та інфраструктурних проектів є пріоритетами українсько-європейського співробітництва у найближчій перспективі.

За останні кілька років до ЄС приєдналося кілька країн, з якими межує Україна. З одного боку це ознаменувало той факт, що одні з найбільших партнерів України наразі є членами ЄС. З іншого боку, приєднання цих держав до ЄС призвело до значних проблем в економічному плані в середині країн, та відкриття для них Європейського ринку. У зв’язку з цим, торгівельні відносини з Україною стали для них менш привабливими. Однак для ЄС в цілому, Україна на сьогодні є партнером, якого вигідно розвивати та вести співпрацю.Вернулся в раздел работ Скачать работуВнимание! По техническим причинам скачивание работ в автоматическом режиме временно отключено. Вы можете оплатить доступ к работам, перечислив деньги на карту Приватбанка. Для уточнения реквизитов обращайтесь к администратору

 

 +380501022921 (Telegram/Viber/WhatsApp) или happy7student@gmail.com

Логин:
Пароль:
  Напомнить пароль ?
 

Если вы не зарегистрированы, пожалуйста, зарегистрируйтесь